• Sık Sorulan Sorular


  Hangi cihazları tamir ediyorsunuz?

  Profesyonel teknik servis olarak marka/model ayırt etmeksizin arızalı olan bütün cep telefonlarınızı, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızı tamir ediyoruz.

   

  Garantili onarım yapıyor musunuz?

  Bazı parçaların değişiminde, cihazın marka/modeline ve hasar durumuna göre belirli süreler dahilinde garanti verilmektedir. Garanti süresi ve şartları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

   

  Kapıdan Alıp Kapıya Teslim Tamir Nedir?

  Bozulan cihazlarınız için (cep telefonu, bilgisayar, tablet, laptop, notebook ) bize ulaşmanız yeterli. İster arayın ister mail atın. Bulunduğunuz konuma gelelim sorunlu cihazınızı alıp arıza tespitini yapalım. Sizi arıza ve fiyat konusunda bilgilendirelim, eğer onaylarsanız en kısa sürede bayilerimiz aracılığıyla tamir edelim. Tekrar bulunduğunuz konuma getirelim. Yerinizden ayrılmadan cihazınız tamir edilmiş olsun.

   

  Telefondan fiyat bilgisi alabilir miyim? Ortalama tamir fiyatları nedir?

  Bazı arızalar için fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ortalama fiyat; telefon marka, model ve arıza nedenine göre değişiklik gösterir. Gerçek fiyatsa telefonunuzun incelenmesinden sonra size iletilecek, onayınızdan sonra tamire başlanılacaktır. Fiyatlarımız değişen parça bedelleri ve işçilik üzerinden hesaplanır.

   

  Ortalama arıza tespit süresi ne kadardır?

  Arızadan arızaya değişmekle birlikte ortalama 1-2 iş günü arıza tespiti süresidir. Tamir süresi ise farklılık gösterir.

   

  Onaylandığı takdirde tamir ne kadar sürer?

  Cihazınızın arızasına göre değişiklik göstermektedir. Parça değişimlerinde orijinal parça değişimi firmadan talep edilirse bu süre biraz daha uzayabilmektedir. Tespit edilen arıza tek bölümden kaynaklı değilse bu da süreyi etkileyen sebeplerden biridir.

   

  Telefonumu servisinize gönderdim, cihazımın son durumunu nasıl öğrenebilirim?

  Telefonunuzun durumunu öğrenmeniz için dilerseniz hemen bize 0286 214 20 43 – 0538 247 66 33 numaralı telefonlarımızdan direk olarak ulaşabilirsiniz.

   

  Arıza Tespit Ücreti ne kadar alıyorsunuz?

  Onarıma onay vermediğiniz sürece, yapmadığımız bir tamirattan tespit ücreti adı altında hiçbir ücret talep etmemekteyiz.

   

  Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz

  Nakit, banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme kabul ediyoruz. Detaylı bilgi için 0286 214 20 43 – 0538 247 66 33 numaralarından bilgi alabilirsiniz?

   

  Güvenlik kamerası ve alarm kurum fiyatları nelerdir?

  Güvenlik kamerası ve alarm için ön keşif yapılması gereklidir. Kullanılacak parçalar ve kablo miktarı hesaplanır. İstediğiniz kaliteye ve miktara göre fiyat teklifleri çıkarılır, size uygun olanı seçebilirsiniz.


X