• Çanakkale'de bulunan iş yerimiz, cep telefonu tamir , tablet tamir, bilgisayar tamir, güvenlik kamerası, alarm sistemleri ve web sitesi alanlarında hizmet vermektedir.

  Her marka model Telefon ve Bilgisayarlarınız için tamir teknik destek alabilirsiniz. (samsung, iphone, huawei, lg, sony, casper, vestel, mi, oppo, general mobile, htc, nokia, lenovo, motorola ) (casper - lenovo - asus - acer - samsung - apple - hp - msi - dell - microsoft - huawei - grundig - lg )

  Profesyonel Teknik Servis olarak hızlı, kaliteli ve güvenilir tamir ve ürün hizmeti sağlamaktayız. Çanakkale' de sadece tamir imkanını hedeflemekte olup, sokak sokak gezip vakit kaybetme derdine çare bulmayı amaçlıyoruz. 

  Telefon - Tablet - Bilgisayar Tamiri için; bozulan cihazlarınızla (cep telefonu, bilgisayar, tablet, laptop, notebook ) bize ulaşmanız yeterli. Arızalı cihazınızı kontrol edip sorunu tespit edelim. Sizi arıza ve fiyat konusunda bilgilendirelim, eğer onaylarsanız en kısa sürede tamir ve teslim edelim. Sorunu çözülmeyen veya onaylamadığınız cihazlarınız teslimde ücrete tabii değildir. 

  Güvenlik Kamerası ve Alarm Sistemleri kurulumu ve bakım çalışmaları konusunda yardımcı olmaktayız. Aileniz ve işinizin güvenliği için artık zorunlu bir ihtiyaç olan güvenlik kamerası ve alarm sistemleri konusunda teknik destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Keşif ve kurulum hizmetimizle, güvenlik için en uygun fiyat ve garantili ürün imkanı sağlamaktayız.

  Web Sitesi Tasarım Hizmeti. Kurumsal firmalarda zorunluluk haline gelen ve kişisel reklam olarak da cv niteliği taşıyan web sitelerini kolayca hazırlayabilme imkanı sunmaktayız. Eğer farklı bir tasarım arıyorsanız ve vaktiniz yoksa istekleriniz doğrultusunda hayalinizdeki web tasarımını yapıyoruz. Size kalan; verdiğimiz web şablonu üzerinden istediğiniz zaman değişikliklerinizi kimseye bağlı olmadan özgürce yapmak oluyor.

   


X